Pengurusan

Lembaga Pengarah 

  • Prof. Dato’ Wira Dr. Mohd. Salleh Haji Din (Bebas) -Since 1 Aug 2000
  • Prof. Dr. Rushami Zien Bin Yusoff (Bebas)  – Since  15 Oct 2008
  • Adi Harriman Bin Abdul Majid –  Since 7 Jan 2016

Jawatankuasa Pelaburan

  • Prof. Dato’ Wira Dr. Mohd Salleh Bin Haji Din – Since 1 Aug 2000
  • Prof. Dr. Rushami Zien Bin Yusoff – Appointed on 12 Feb 2019
  • Abdul Rahman Bin Haji Din – Appointed on 12 Feb 2019

Majlis Penyeliaan Syariah

  • Dato’ Setia Jaya Dato’ Paduka Syeikh Hasbullah Bin Haji Abdul Halim
  • Dato’ Wira Syeikh Yahaya Bin Haji Jusoh
  • Prof. Dr. Md Amin Bin Abdul Rahman

Jawatankuasa Audit , Pematuhan & Pengurusan Risiko

  • Prof. Dr. Rushami Zien Bin Yusoff
  • Haji Ahmad Bin Haji Ismail

Pengurusan

  • Adi Harriman Bin Abdul Majid – Ketua Eksekutif
  • Nor Akmar Rashid Binti Zainol Rashid – Pematuhan, Audit & Pengurusan Risiko

Pemegang Lesen CMSRL

  • Adi Harriman Bin Abdul Majid – Pengarah/Ketua Eksekutif
  • Azwati Binti Ahmad – Kakitangan